Details

Bir yaz günü, Porno şehrin kalabalık kafe köşesinde, sarışın ve gülümsemesiyle ünlü garson Emma, masasına oturan düzenli müşterisi Michael’ı karşıladı. Emma, her zaman olduğu gibi neşeli bir şekilde gülümsedi ve “Merhaba Michael, bugün ne sipariş edeceksiniz?” diye sordu. Michael, klasik Amerikan kahvaltısını tercih ettiğini söyledi. Emma, not alırken saçlarının arasından parlak sarı telini düzeltti.

Siparişi aldıktan sonra Emma, Michael’ın son seyahatlerini ve yeni kitaplarını sordu. Michael, son tatilini anlatırken, Emma dikkatle dinledi ve arada bir kıkırdayarak cevap verdi. İkisi arasında samimi bir ilişki vardı; müşteri ve garson ilişkisi daha fazlasına dönüşmüştü.

Siparişleri geldiğinde, Emma yine mükemmel servisiyle parladı. Michael, kahvaltısını yerken, Emma masada daha fazla sohbet etmeye devam etti. İkisi de zamanın nasıl geçtiğini anlamadı ve kahve fincanları artık boşaldığında, Michael hesabı ödemeye gittiğinde, Emma ona sonraki buluşmalarını sabırsızlıkla beklediğini söyledi. İkisi, güne güzel bir başlangıç yapmış ve dostluklarına devam etmişlerdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*