Details

Porno

Kenzie, ailesinin en küçük üyesiydi ve hayatında her zaman abisi Ryan’a büyük bir hayranlık duymuştu. Ryan, onun için bir ağabeyden çok daha fazlasıydı. Aralarındaki yaş farkına rağmen, Kenzie ve Ryan’ın bağı hiç kopmamıştı.

Bir yaz günü, Kenzie ve Ryan ailelerinin yazlık evine gitmek için yola çıktılar. Arabada, güneşli günün tadını çıkarırken sohbet ediyorlardı. Kenzie, abisinin üniversitede geçirdiği yıllardan ve kariyerinden duyduğu hayranlığı ifade etti. “Ryan, senin gibi başarılı olmak istiyorum. Senin gibi güçlü ve özgüvenli olmayı umuyorum,” dedi.

Ryan, gülümseyerek kardeşinin omzuna dokundu. “Kenzie, inan bana, sen de başarılı biri olacaksın. Her zaman yapmak istediğin şeylere odaklan ve azimle çalış. Her zaman yanındayım ve senin başarılı olmanı görmek beni mutlu eder.”

Kenzie’nin gözleri sevgiyle dolarken, “Ryan, seninle aynı yolu yürüdüğüm için gurur duyuyorum. Senin gibi bir abisi olduğu için şanslıyım,” dedi.

Yazlık eve vardıklarında, Kenzie ve Ryan, plajda vakit geçirmek için hazırlıklara başladılar. Kenzie, abisiyle denizde yüzmekten ve kumdan kaleler inşa etmekten keyif alıyordu. Bu anlar, aralarındaki bağı daha da güçlendiriyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*